Inovacijų prizas


Ankstesnių metų nugalėtojai

2016

2015

2014

2013

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

Inovatyviausi! Kur Jūs? Norime apdovanoti!

 

Vykdote inovatyvią veiklą? Kuriate inovatyvius produktus? Norite didesnio žinomumo ir daugiau klientų? „Inovacijų prizas 2017“ gali padėti įgyti pranašumą rinkoje ir sudaryti palankesnes galimybes įgyvendinti efektyvesnius rinkodaros sprendimus.

 

Tryliktus metus iš eilės organizuojamas konkursas siekia skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą. Jis yra atviras visoms verslo įmonėms, registruotoms Lietuvoje. Dalyvavimas konkurse – nemokamas.

 

Įmonės varžosi dviejose kategorijose: „Inovatyvi įmonė“ ir „Inovatyvus produktas“. Dalyvių pateiktas paraiškas vertina nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus kriterijus. Komisijai talkina Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network – EEN) ekspertai.

 

Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti Inovacijų prizo statulėlėmis bei sertifikatais ir įgis teisę naudoti Inovacijų prizo logotipą rinkodaros tikslams. Konkurso dalyviai bus pakviesti į gruodžio 15 d. Valdovų rūmuose vyksiantį tinklaveikos ir ryšių užmezgimo bei partnerystės plėtros renginį ir iškilmingą apdovanojimų ceremoniją.

 

Laukiame jūsų paraiškų iki 2017 m. lapkričio 12 d.

 

 

 

Konkursą organizuoja VšĮ Lietuvos inovacijų centras kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija. Konkursą globoja Lietuvos Respublikos ūkio ministerija. Daugiau informacijos apie patį konkursą rasite čia.

Partneriai

Enterprice Europe Network
European Space Agency
European Movement Lithuania
Lietuvos Pramoninkų Konfederacija
Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Žinių ekonomikos forumas
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra