Inovacijų prizas


Ankstesnių metų nugalėtojai

2017

2016

2015

2014

2013

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

Esate naujovėms atviras verslas? Pelnykite net 2 inovacijų prizus iš karto!

Kviečiame inovacijas kuriančias įmones dalyvauti nacionalinėje atrankoje Lietuvos inovacijų centro įsteigtam Inovacijų prizui 2018 pelnyti. Šį prizą gavusi įmonė automatiškai pateks tarp trijų tarptautinio konkurso finalininkių ir turės galimybę pelnyti dar ir Baltijos Asamblėjos bei BASTIC įsteigtą Baltijos inovacijų prizą 2018.

 

Nepriklausomų ekspertų atrinkta įmonė bus apdovanojama už inovatyvius, ekonomiškai sėkmingus produktus, paslaugas ar verslo modelius, pristatytus rinkai per pastaruosius porą metų.

 

Vertinimo kriterijai:

  • maža arba vidutinio dydžio įmonė, turinti mažiau nei 250 darbuotojų, ir kurios metinė apyvarta yra mažesnę nei 50 mln. eurų.
  • privati nacionalinio kapitalo (bent 51 %) įmonė, registruota vienoje iš trijų Baltijos valstybių.
  • konkurencinis produkto/paslaugos/proceso pranašumas: jo unikalumas, pridėtinė vertė, konkurencingumas su analogais, kaina, laiko privalumas;
  • rinkos potencialas: tikslinių rinkų skaičius ir dydis, potencialus rinkos augimas ir siekiamos dalys, eksporto potencialas;
  • finansinė informacija: procentinė dalis ir absoliutus, apyvartos, sugeneruotos naujų produktų/paslaugų dėka, dydis.
  • įmonės produktai, paslaugos ar verslo modeliai turi būti išvystyti bent jau iš dalies pačios įmonės.
  • inovatyvūs produktai, paslaugos ar verslo modeliai turi būti sukurti bendradarbiaujant kelioms Baltijos šalių partnerėms iš dviejų ar trijų šalių.

 

Paraiškos formą, kurią rasite: https://goo.gl/forms/U3t8lwYBbDVWXuWx1,  kviečiame užpildyti iki rugsėjo 14 d. 17 val.

 

Apie prizus:

Inovacijų prizas 2018 – tai Lietuvos inovacijų centro įsteigtas nacionalinis inovacijų prizas, teikiamas pažangiausioms šalies įmonėms už inovacijomis grįstą ir į inovacijas orientuotą veiklą. Šiuo prizu siekiama skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą. Jis yra atviras visoms verslo įmonėms, registruotoms Lietuvoje. Šiemet prizas bus teikiamas jau keturioliktus metus. Nugalėjusi įmonė gaus Inovacijų prizo statulėlę bei sertifikatą.

 

Baltijos inovacijų prizų steigėjai yra Baltijos asamblėja (www.baltasam.org) ir Baltijos šalių Mokslo/Technologinių Parkų ir Inovacijų Centrų Asociacija (www.bastic.eu/). Baltijos Inovacijos Prizas yra kasmetinis prizas (statulėlė).

 

Pernai Lietuvoje šiam prizui buvo nominuota Kauno MTP įsikūrusi IoT sprendimus kurianti UAB „Singletonas“, 2016-aisiais – medicininę programinę įrangą plėtojanti UAB „Softneta“. 2015 metų Baltijos Inovacijų Prizo nugalėtoja buvo pripažinta UAB „Elinta“.

 

Abu prizai šiemet bus įteikiami per spalį vyksiančių Baltijos asamblėjos apdovanojimų ceremoniją Vilniuje. Baltijos inovacijų prizas atiteks nominacijos „Inovatyviausia įmonė Baltijos šalyse“ nugalėtojams.

 

Daugiau informacijos suteiks Kauno MTP Veiklos organizavimo departamento direktorius Tomas Černevičius: tomas.cernevicius@kaunomtp.lt ir Lietuvos inovacijų centro komunikacijos ekspertė Vitalija Kolisova, v.kolisova@lic.lt.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-08-08 14:06

Partneriai

Enterprice Europe Network
European Space Agency
European Movement Lithuania
Lietuvos Pramoninkų Konfederacija
Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Žinių ekonomikos forumas
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra