Tarptautiniam konsorciumui CAROTS atstovaujantis Lietuvos inovacijų centras kviečia Lietuvos mokslininkus arba inžinierius, turinčius patirties su pažangiais analizės metodais, teikti paraiškas CAROTS startuolių mokyklai. Čia mokslininkai, norintys savo sukauptas žinias paversti pelningu verslu, gaus ne tik individualias treniruočių su pirmaujančių Europos mokslo paslaugų įmonių vadovais sesijas, bet ir turės galimybę išklausyti internetinių seminarų kursą apie tai, kaip mokslininkams tapti sėkmingais verslininkais.

„Matome, kad Lietuvos ir Europos mokslininkų sukauptos žinios bei atradimai galėtų ir turėtų būti sėkmingai pritaikomi versle, tačiau pastebime, kad tarp mokslininkų ir verslininkų vis dar egzistuoja tam tikra praraja ir tarpusavio nepasitikėjimas. Siekdami sumažinti šį atotrūkį, kartu su tarptautinio konsorciumo CAROTS partneriais organizuojame startuolių mokyklą mokslininkams, kurioje skatinsime mokslininkus steigti savo mokslo paslaugų įmones ir tokiu būdu tapti tiltu mokslo ir verslo bendradarbiavimui“, – sako Lietuvos inovacijų centro projektų vadovė Vilma Vilutytė.

Į startuolių mokyklą patekę mokslininkai, be naujų įgūdžių ir kompetencijų formavimo, turės unikalią galimybę prisijungti prie sėkmingų mokslines paslaugas teikiančių įmonių tinklo Europoje ir užmegzti sau bei mokslo ir verslo pasauliui naudingų ryšių.

Verslumo gyslelę užčiuopę mokslininkai paraiškas CAROTS startuolių mokyklai gali teikti iki 2021 m. sausio 31 d. el. paštu startupschool@carots.eu. Mokykla prasidės 2021 m. kovą ir tęsis iki 2021 m. birželio.

Daugiau informacijos apie mokyklą ir kaip pateikti paraišką – čia.

Lietuvos inovacijų centras priklauso tarptautiniam konsorciumui CAROTS, siekiančiam paskatinti komercinių analitinių tyrimų organizacijų (angl. commercial analytical research organisations – CARO), padėsiančių įmonėms pasinaudoti Baltijos jūros regiono mokslininkų ir mokslinių tyrimų įstaigų žiniomis bei potencialu, kūrimąsi. Konsorciumas veikia pagal Interreg Baltijos jūros regiono programą, jo veiklos finansuojamos Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Paskutinį kartą redaguota 11 gruodžio 2020