Esate įvairių sričių studentai, pradedantieji dizaineriai ar programuotojai? Norite geriau suprasti skaitmeninių produktų kūrimo bei tobulinimo procesus, laimėti prizą ar užmegzti naudingų ryšių? Junkitės prie UX Challenge hakatono ir tapkite matomi ne tik savo kolegoms, bet ir potencialiems darbdaviams.

Lietuvos inovacijų centras kartu su partneriu CodeAcademy atrinkto aštuonių įmonių UX iššūkius skaitmeninių produktų vartotojų patyrimui pagerinti ir dabar ieško jiems sprendėjų. Siekiama atrinkti iki 40 bakalauro, magistro ar daktaro laipsnį ar profesinę kvalifikaciją siekiančių įgyti studentų ar jaunųjų profesionalų, kurie bus suskirstyti į 8 sprendėjų grupes (toliau – komandas), sudarytas iš 4-5 sprendėjų. Komandos nariai dirbs išvien taikydami dizaino sprinto metodiką, kad patikrintų ir pagerintų jiems priskirto produkto vartotojo patirtį. Kiekvienu produktu užsiims atskira, savarankiškai dirbanti, mentorių kuruojama komanda. Mentoriai padės įvykdyti reikiamas veiklas ir parengti trumpą galutinę ataskaitą. Ataskaitoje bus pateikiami pasiūlymai ir sprendimai, kuriais bus galima pagerinti atitinkamo produkto vartotojo patirtį.

Baigiantis hakatonui, įmonių atstovai ir mentoriai išrinks geriausiai pasirodžiusią komandą, kurios kiekvienas narys gaus 1000 eurų vertės CodeAcademy Front-end programavimo kursus.

Sprendėjais gali būti asmenys, kurie studijuoja ar neseniai baigė bakalauro, magistro, doktorantūros studijas ir / arba profesinės kvalifikacijos mokslus dizaino, IRT, psichologijos ir panašiose srityse ir kuriuos domina UX dizaino problemos.

Norintys dalyvauti UX Challenge iniciatyvoje iki 2021 m. sausio 31 d. 23:59 val. turi atsiųsti el. laišką el. paštu uxchallenge@lic.lt nurodydami:

Atrinkti sprendėjai bus informuoti 2021 m. vasario 5 d. Preliminari hakatono data – 2021 m. vasario 18-19 d.

Hakatone dalyvausiantys sprendėjai turės pasirašyti konfidencialumo susitarimą ir neatskleisti įmonių jautrių duomenų pašaliniams asmenims.  

Sprendėjai spręs šių įmonių iššūkius:

  • UAB Terra IT
  • UAB Oryo
  • UAB Energy Advice
  • UAB Elektroninė dėlionė
  • UAB Greituolis
  • UAB FintechLab Group
  • UAB Contribee
  • UAB ConfiStecH

Susidomėjote, tačiau nesiryžtate kandidatuoti? Turite klausimų? Kreipkitės į Lietuvos inovacijų centro komunikacijos vadovę Vitaliją Kolisovą, el. p, v.kolisova@lic.lt.

Daugiau informacijos: https://lic.lt/ux-challenge/sprendejams/.

Paskutinį kartą redaguota 2 vasario 2021