Kartais įmonės taip smarkiai įsisuka į savo kasdienę veiklą ir įsipareigojimų vykdymą, kad nebepajaučia, kaip praranda kai kurių procesų kontrolę. Tokiais atvejais įmonėms praverčia skaitmeniniai auditai – kai profesionalūs ekspertai iš išorės sugeba pamatyti problemines įmonės vietas ir pasiūlo galimus skaitmeninius sprendimo būdus.

Būtent tokia paslauga pasinaudojo reklamos gamyba užsiimanti įmonė UAB „Cyanus“. Skaitmeninį auditą atlikę ekspertai padėjo įmonei ne tik pamatyti, kokius skaitmeninimo žingsnius derėtų įgyvendinti norint padidinti įmonės veiklos efektyvumą, tačiau ir tai, kuris žingsnis duotų daugiausiai naudos. Atsižvelgdama į šiuos patarimus, įmonė įsigijo automatizuotą skaitmeninį pjaustiklio stalą.

„Šis stalas leidžia pagaminti iškirtimo formas įmonės produktams bei tiksliai ir kokybiškai išpjauti išskirtinės formos gaminius. Negana to, šis pirkinys taip pat leido išplėsti gaminių asortimentą ir sutrumpinti gamybos laiką“ – sako skaitmeninio audito suformuotomis rekomendacijomis pasinaudojęs UAB „Cyanus“ direktorius Mindaugas Šeškus.

Norėtumėte užsisakyti skaitmeninio audito paslaugą savo įmonei? Kreipkitės į Lietuvos inovacijų centro konsultantę Jovitą Rudnickaitę el. p. j.rudnickaite@lic.lt ir ji padės išsiaiškinti, kokių sprendimų reikia jūsų įmonės sklandžiai veiklai užtikrinti.

Skaitmeninimo auditai atliekami įgyvendinant „Sumanios specializacijos MTEP rezultatų diegimo, skaitmeninant gamybos procesus, pramonės įmonėse fasilitavimas (Smart InoTech pramonei)“ projektą, kuriuo Lietuvos inovacijų centras kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra siekia skatinti Lietuvos pramonės įmones absorbuoti (diegti) MTEP rezultatus sumanios specializacijos srityje, skaitmeninant gamybos procesus, siekiant didinti aukštos pridėtinės vertės produktų gamybos mastą. Projektas vykdomas pagal priemonę „Inogeb LT“ ir yra finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis.

Paskutinį kartą redaguota 10 birželio 2021