Šiandien svarbi diena verslininkams, subūrusiems komandas ir plėtojantiems ankstyvos stadijos verslus, nes prasideda „EIT Digital Venture” programa. Šia programa siekiama remti sėkmingą ankstyvojo etapo verslininkų komandų kelionę į rinką. Komandos iš Baltijos šalių, Rytų ir Pietų Europos (visą šalių sąrašą rasite čia), turinčios giliųjų skaitmeninių technologijų verslo planus, kviečiamos teikti paraiškas iki balandžio 8 d.

Kodėl dalyvauti programoje naudinga?

Ši unikali iniciatyva siūlo intensyvią, aštuonių savaičių trukmės pre-akceleravimo programą, kurią organizuoja „EIT Digital”, o vykdo regioniniai partneriai. 

Atrinktos komandos turės galimybę dalyvauti mokymuose ir rasti atsakymus į klausimus: kaip sukurti minimalų gyvybingą produktą (MVP), įsteigti savo startuolio įmonę ir pritraukti lėšų iš investuotojų?

Per baigiamąsias „Pitch Days” dienas komandos turės galimybę patvirtinti savo verslo sprendimą pristatydamos jį ankstyvojo etapo investuotojams, potencialiems klientams ir technologijų bendruomenės ekspertams.

Sėkmės istorijos ir kaimynystėje, ir Lietuvoje

Per pastaruosius ketverius metus „EIT Digital Venture” programa parėmė daugiau nei 93 komandas ir daugiau nei 200 verslininkų ankstyvuoju jų plėtros etapu. Daugelis šių komandų pritraukė investuotojus per pre-akceleravimo programą arba netrukus po jos. Pavyzdžiui, 2021 m. programą baigęs Lenkijos nuotolinės sveikatos stebėsenos startuolis „Horsano” pritraukė finansavimą iš karto pasibaigus programai. 

Tuo tarpu Lietuvos startuolis „Revolab” gali didžiuotis būdamas dar viena įspūdinga sėkmės istorija. Baigusi „Venture Program” 2020 m., per rekordiškai trumpą laiką – vienerius metus – „Revolab” komanda nuėjo kelią nuo pradinio etapo iki pre-ceed etapo uždarymo, didelių išankstinių užsakymų sandorių pasirašymo, CE ir FDA leidimų gavimo ir plėtros į JAV. 

2022 m. „EIT Digital”, organizuodama Venture programą, tikisi suburti ir paremti kitą talentingų komandų verslumo kelionę į rinką. Dalyvauti gali komandos iš šių šalių: Bulgarija, Kroatija, Kipras, Čekija, Estija, Šiaurės Makedonija, Graikija, Malta, Juodkalnija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Portugalija, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Rumunija, Ukraina ir Turkija. 

Daugiau informacijos ir paraiškas galite pateikti adresu: www.eitdigital.eu/venture-program

Paskutinį kartą redaguota 18 vasario 2022