Balandžio 28 d. 11:00 val. kviečiame dalyvauti Lietuvos inovacijų centro įgyvendinamos tarptautinės iniciatyvos ADMA TranS4MErs starto renginyje ir sužinoti, kaip gamybos srityje veikiančios mažos ir vidutinės įmonės gali tapti skaitmeninės revoliucijos dalimi. 

ADMA TranS4MErs – tai ES finansuojama tarptautinė iniciatyva, kurios dėmesio centre – gamybos srityje veikiančios mažos ir vidutinės įmonės, o iniciatyvos tikslams pasiekti skirtas biudžetas – daugiau nei 5,6 mln. eurų. Tarptautinę iniciatyvą įgyvendina platus partnerių tinklas, išsidėstęs visoje Europoje, siekiantis tikslų, susijusių su sėkmingu mažų bei vidutinių įmonių pasirengimu pasitikti Pramonė 4.0 revoliuciją. 

Pirma, iniciatyva sieks teikti išsamias ir kokybiškas konsultacijas, naujausias žinias ir mokymus gamybos srityje veikiančioms mažoms ir vidutinėms įmonėms siekiant, kad būtų sustiprintas jų konkurencingumas. Antra, iniaciatyvą įgyvendinantys partneriai veiks tikslingai kurdami žinių tinklą, kurio pagrindiniai dalyviai būtų paslaugų teikėjai, ekspertai ir mažų bei vidutinių įmonių atstovai. Ir galiausiai, trečia, ADMA sau kelia tikslą sklandžiai palydėti atrinktas mažas ir vidutines įmones skaitmeninės transformacijos keliu. Lietuvos inovacijų centrui šios iniciatyvos įgyvendinimo kelyje patikėta svarbi užduotis – padėti įmonėms, aplikuojančioms į paramos programą, kurios biudžetas net 2,5 milijono eurų. 

Balandžio 28 d. vyksiančiame starto renginyje bus galima ne tik susipažinti su ADMA istorija, sužinoti, kokius iššūkius siekia spręsti susibūrusi plati tarptautinių partnerių komanda, bet ir susidaryti aiškų vaizdą apie būsimus žingsnius ir projekto etapus.  Itin koncentruotame tik valandos trukmės renginyje turėsime galimybę išklausyti įmones, kurios jau anksčiau pasinaudojo programos teikiamomis paslaugomis, ir sužinoti iš jų, kaip ADMA padėjo joms skaitmeninimo kelyje. Tarp kviestinių pranešėjų bus ir iniciatyvos sumanytojai, kurie formavo ADMA projektą ir vadovaus pagrindiniams šios programos veiksmams ateinančiais metais.   

Renginį atidarys Airijos gamybos tyrimų bendrovės generalinis direktorius Barry Kennedy, kuris pasidalys patirtimi, kaip mažos ir vidutinės įmonės gali ne tik sėkmingai konkuruoti, bet ir klestėti pasaulio ekonomikoje. Tuo tarpu Paul Peeters, vyresnysis pažangiosios gamybos ekspertas įmonėje .Agoria, kuris sėkmingai vadovavo pirmajai ADMA laidai, pateiks įžvalgų apie kai kuriuos pagrindinius elementus, kurie ADMA TranS4MErs tebėra aktualūs ir šiandien. Merete Norby išsamiai paaiškins, kokie yra svarbiausi žingsniai taikant ADMA TranS4MErs paslaugas, o Peter Frederiksen iš DTI pasidalys patirtimi apie jo atstovaujamos įmonės kelionę link skaitmeninės transformacijos su ADMA.

Prisijunkite balandžio 28 d. 11:00 val. ir sužinokite, kaip galite paskatinti savo įmonę pasitikti Pramonės 4.0 revoliuciją pasiruošus. Registracija į renginį:  https://hopin.com/events/adma-trans4mers-kickoff-event 

Iniciatyva ADMA TranS4MErs įgyvendinama pagal Europos Sąjungos Horizon 2020 programą (Nr.: 101037866)

Paskutinį kartą redaguota 16 kovo 2022