Džiaugiamės galėdami pranešti, jog Lietuvos inovacijų centras jungiasi prie European Digital SME Alliance – didžiausio informacijos ir ryšių technologijų (IRT) mažųjų ir vidutinių įmonių tinklo Europoje. Aljansas iš viso atstovauja daugiau kaip 45 000 įmonių. European Digital SME Alliance – tai bendros 30 nacionalinių ir regioninių MVĮ asociacijų iš ES valstybių narių ir kaimyninių šalių pastangos, kuriomis siekiama, kad skaitmeninės MVĮ taptų ES darbotvarkės centru.

„Džiaugiamės galėdami prisijungti prie Europos skaitmeninių MVĮ aljanso ir tikimės, kad ši partnerystė leis Lietuvos inovacijų centrui pasiūlyti platesnį paslaugų spektrą vietos įmonėms, pereinančioms prie skaitmeninio verslo modelių. Mūsų komanda tikisi sklandžios ir efektyvios partnerystės su Aljansu, leisiančios padėti Lietuvos įmonėms atverti naujas bendradarbiavimo galimybes užsienio rinkose” – teigė Lietuvos inovacijų centro direktorius Mantas Vilys.

Drauge su LIC prie Aljanso jungiasi dar penkios organizacijos iš Rytų partnerystės šalių: Moldovos ir Armėnijos. 

„Europos skaitmeninių MVĮ aljansas tiki, kad narystės plėtra į Lietuvą ir Rytų partnerystės šalis yra svarbus žingsnis siekiant sukurti daugiau galimybių ES vertybėms pritariančioms MVĮ skaitmeninėse rinkose. Šis bendradarbiavimas padės puoselėti ES vertybes ir interesus, kuriems atstovauja ir kuriuos puoselėja skaitmeninės inovatyvios MVĮ Europoje” – naujų narių prisijungimą komentavo DIGITAL SME Alliance prezidentas Dr. Oliver Grün.

Europos skaitmeninių MVĮ aljansas veikia įvairiais mažoms ir vidutinėms įmonėms naudingais vektoriais: dalyvauja ES finansuojamuose projektuose, organizuoja konferencijas ir seminarus, rengia informacinius naujienlaiškius ir studijas, atlieka mokslinius tyrimus su IRT susijusiose srityse, stebi su IRT susijusią ES politiką ir reglamentus ir informuoja savo narius. Visais šiais privalumais nuo šiol galės pasinaudoti ir į Lietuvos inovacijų centrą besikreipiančios įmonės.

Norinčius daugiau sužinoti apie LIC veiklą European Digital SME Alliance kviečiame susisiekti su LIC projektų vadovu M. Muraliu: m.muralis@lic.lt