Ne paslaptis, jog viena iš svarbiausių Enterprise Europe Network (EEN) teikiamų naudų – verslo bendradarbiavimo galimybės. Lietuvos įmonės, siekiančios užmegzti naujus partnerystės ryšius su užsienio verslais, gali kreiptis į vieną iš EEN Lietuva koordinatorių – Lietuvos inovacijų centrą, Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos prekybos pramonės ir amatų rūmus. 

Šį kartą Lietuvos įmonių poreikiai ir tarptautinio bendradarbiavimo siekiai buvo pristatyti jau tradicija tapusio renginio „Vikingų dienos” metu. Rugpjūčio 31 – rugsėjo 1 dienomis Islandijoje, Reikjavike susitiko daugiau nei 50 EEN ekspertų iš Šiaurės Europos šalių – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Danijos, Suomijos, Švedijos ir Islandijos. 

Enterprise Europe Network Lietuva tinklo atstovai – LIC konsultantas Alfred Šostko, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių skyriaus vadybininkė Irma Taparauskienė, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė užsienio kolegoms pristatė rūmų narius ir tinklo klientus, ieškančius bendradarbiavimo partnerių minėtose šalyse. Susitikimų metu buvo išsakomi Lietuvos įmonių poreikiai, siekiant joms rasti užsakovų, agentų, distributorių ar projektų partnerių. 

Dalyvaujant „Vikingų dienose“ taip pat aktyviai mezgami ryšiai tarp EEN atstovų. „Asmeniniai šilti ryšiai su partneriais iš kitų šalių leidžia operatyviau spręsti mūsų įmonėms kylančias problemas, atsakyti į rūpimus klausimus apie užsienio rinkas, o aktyvus Lietuvos kompanijų poreikių viešinimas jau ne kartą išaugo į partnerystės susitarimus“, – apie tokių renginių svarbą ir gaunamą naudą kalba EEN Lietuva tinklo darbuotojai. 

Norėtumėte sužinoti daugiau apie partnerių paieškos galimybes? Kviečiame susisiekti su Enterprise Europe Network Lietuva tinklo atstovais: https://eenlietuva.eu/kontaktai/ 

Paskutinį kartą redaguota 7 rugsėjo 2022