Renginiai

„Ką pasėsi... 2023“ verslo kontaktų erdvė

Besikeičiantis metų laikas indikuoja, jog vienai klientų grupei – agro maisto sektoriui – artėja tikras darbymetis. Susitikti, pasilabinti ir pasikonsultuoti šiemet kviečiame į Kauną, tarptautinę žemės ūkio parodą „Ką pasėsi… 2023“.

Čia ne tik turėsite galimybę susipažinti su naujausiomis technologijomis ir įrangos dizaino ar valdymo sprendimais, pamatyti visą žemės ūkio produktų ir paslaugų asortimentą, gauti techninės, agronominės ir ekonominės informacijos, bet ir surasti naujų partnerių.

Į tarptautinę žemės ūkio parodą „Ką pasėsi… 2023“ grįžta Lietuvos inovacijų centro drauge su partneriais iš iniciatyvos AgrifoodX5.0 koordinuojama B2B verslo kontaktų erdvė – unikali galimybė užmegzti ryšius su naujais ar atnaujinti kontaktus su jau esamais partneriais!

Dalyvių registracija jau prasidėjo ir vyks iki 2023 m. kovo 22 d.

B2B verslo kontaktų sesijos vyks kovo 30–31 dienomis. Nepraleiskite! 

2023 m. kovo

30-31 d.

Gamybos inovacijų dienos | Konferencija

Pirmą kartą organizuojamuose Gamybos inovacijų dienų renginiuose, kurie vyks š.m. balandžio 4-6 d., Vilniuje, pranešimus skaitys pranešėjai iš užsienio bei Lietuvos.

Į renginį atvyksta aukšto lygio svečiai iš tarptautinės korporacijos „Dassault Systemes“, kuriančios 3D produktus, plačiai žinomos tarptautinės robotikos ir automatizavimo kompanijos „FANUC Nordic“ bei pasaulinės technologijų kompanijos „Hexagon Metrology“.

Pagrindinis Gamybos inovacijų dienų renginys – konferencija „Išmani, tvari ir konkurencinga pramonė: pasaulinės tendencijos ir ekspertų įžvalgos“, kurios metu vyks ir Gamybos inovacijų slėnio atidarymo ceremonija. 

Kam aktualiausia? Pramonės, verslo įmonių vadovams, technologijų kūrėjams, inovatoriams, inovacijų ekspertams, kurie domisi skaitmeninimu, naujų technologijų kūrimu ir pritaikymu gamyboje, pasaulinėmis technologijų naujovėmis.

Konferencijos temos:

  • Skaitmeninimas ir skaitmeninių inovacijų centrai;
  • Robotika ir automatizavimas;
  • Pramonės tvarumas;
  • Energetinis efektyvumas;
  • Virtualių dvynių sprendimai pramonėje.

Konferencijos pradžia – balandžio 5 d. 9 val. Konferencija vyks anglų (1 dalis) ir lietuvių (2 dalis) kalbomis.

Registracija į konferenciją vyksta iki kovo 27 d.

Dalyvavimas konferencijoje – nemokamas, bet registracija būtina, nes vietų skaičius yra ribotas.

2023 m. balandžio

5 d.

VšĮ Lietuvos inovacijų centras
Įmonės kodas 110066875
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Skip to content