Renginiai

Inovatyvaus verslo finansavimo galimybės 2022-2027 m.

Inovatyvaus verslo plėtrai reikia žinių, žmonių ir finansinių išteklių. Sako, kad pinigų netrūksta tik tiems, kuriems pasibaigė fantazija. O plėtojant inovacijas fantazija dažniausiai yra beribė. Paradoksalu, bet pinigų šaltinių, iš kurių galima pritraukti investicijų inovacijų plėtrai, yra labai daug. Čia panašiai, kaip ir prekybos centre – visko daug, bet norint rasti ir atsirinkti tai, kas labiausia tinka – nėra taip paprasta.
 
Kaip susigaudyti tarp inovatyvaus verslo finansavimo galimybių, kaip jas atsirinkti ir kaip „žaisti“ pagal atitinkamas taisykles, norint galimybėmis pasinaudoti – bus aptarta seminare.
 
Seminaras skirtas gamybinėms ir paslaugų įmonėms bei planuojantiems užsiimti verslu.
 

KADA? Lapkričio 29 d. 09:00-11:00 

KUR? Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras / Gedimino g. 55, Kaišiadorys

2022 m. lapkričio

29 d.

„Europos horizonto“ galimybės verslui 2023–2024 metais

Lietuvos mokslo taryba kviečia įmones, verslo asociacijas, klasterius, kitas verslo projektais suinteresuotas organizacijas į informacinį ir patirties pasidalinimo renginį apie „Europos horizonto“ galimybės Lietuvos verslui dalyvauti programoje „Europos horizontas“ 2023–2024 metais.

Lietuvos mokslo tarybos Nacionaliniai kontaktiniai atstovai (NCP) renginyje pristatys „Europos horizonto“ 2023–2024 m. kvietimus teikti paraiškas, aptars projektų rengimo ir pateikimo, teisinius ir finansinius, partnerystės paieškos klausimus.

Lietuvos inovacijų centro, „AgriFood Lithuania DIH“ ir UAB „Altechna R&D“ ekspertai pristatys gerąją praktiką dalyvaujant Europos programose ir patars, kaip pradėti, pasiruošti ir gauti maksimalią naudą. Renginyje taip pat sužinosite apie Europos įmonių tinklą ir jo naudą, galėsite užduoti rūpimus klausimus.

KADA? Gruodžio 1 d. 10:00 – 13:00

2022 m. gruodžio

1 d.

Giving value to your data: Low-code computing platform

Living in the world, where data is considered to be the “oil of the 21st century”, an innovative ‘low-code’ platform facilitates development of computation “bricks”, creation of applications from ready “bricks”, and application execution in a secure large-scale computations environment for SMEs to use.
Join our webinar and learn more about the platform and how it can benefit your business’s needs.
 
Register at https://tinyurl.com/yznu7d8w and get your link to the event.
 

2021 m. birželio

8 d.

NUO 10:00 IKI 12:00

VšĮ Lietuvos inovacijų centras
Įmonės kodas 110066875
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Skip to content