Karjera

Lietuvos inovacijų centras – daugiau kaip 25 metus veikianti veiksmingiausia viešosios inovacijų paramos organizacija Lietuvoje, gebanti konsoliduoti verslo, mokslo, politikos ir visuomenės interesus didinant Lietuvos ūkio konkurencingumą tarptautiniu mastu. Mes vertiname veržlumą, drąsą ir darbštumą, leidžiančius mums pasiekti apčiuopiamų rezultatų mūsų klientams tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu mastu. Mes taip pat vertiname analitines ir ekspertines žinias, leidžiančias mums prisidėti prie inovacijų ekosistemos tobulinimo tiek Lietuvoje, tiek ir europiniu lygmeniu.

Tiki, kad turi tai, ko reikia norint dirbti Lietuvos inovacijų centre? Atsiųsk savo gyvenimo aprašymą ir papildyk ambicingiausią inovacijų puoselėjimo komandą Lietuvoje.


ŠIUO METU IEŠKOME:

Komunikacijos specialisto (-ės)

 
Kandidatų asmens duomenis ir pateiktus dokumentus tvarkome ne ilgiau kaip 1 (vienerius) metus nuo jų pateikimo datos. Nesutinkant su saugojimo laikotarpiu, prašome informuoti lic@lic.lt. Daugiau informacijos apie kandidatų asmens duomenų tvarkymą rasite skiltyje apie asmens duomenų apsaugą.

Lietuvos inovacijų centras – 25 metus veikianti veiksmingiausia viešosios inovacijų paramos organizacija Lietuvoje, gebanti konsoliduoti verslo, mokslo, politikos ir visuomenės interesus didinant Lietuvos ūkio konkurencingumą tarptautiniu mastu. Mes vertiname veržlumą, drąsą ir darbštumą, leidžiančius mums pasiekti apčiuopiamų rezultatų mūsų klientams tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu mastu. Mes taip pat vertiname analitines ir ekspertines žinias, leidžiančias mums prisidėti prie inovacijų ekosistemos tobulinimo tiek Lietuvoje, tiek ir europiniu lygmeniu.

Tikite, kad turite tai ko reikia dirbti Lietuvos inovacijų centre? Tapkite mūsų komandos dalimi!

Kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą (CV) el. p. lic@lic.lt. Su atrinktais kandidatais susisieksime per 1 savaitę nuo gyvenimo aprašymo gavimo dienos.

Kandidatų asmens duomenis ir pateiktus dokumentus tvarkome ne ilgiau kaip 1 (vienerius) metus nuo jų pateikimo datos. Nesutinkant su saugojimo laikotarpiu, prašome informuoti lic@lic.lt. Daugiau informacijos apie kandidatų asmens duomenų tvarkymą rasite pranešime apie asmens duomenų apsaugą.

VšĮ Lietuvos inovacijų centras
Įmonės kodas 110066875
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre