2016


Ankstesnių metų nugalėtojai

Inovacijų prizas

2018

2017

  • 2016

2015

2014

2013

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija jau dvyliktą kartą skelbia nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2016“ nugalėtojus. Lietuvos inovatyviausios įmonės varžėsi „Inovatyvios įmonės“ ir „Inovatyvaus produkto“ kategorijose.

 

Šiemet konkurso organizatoriai sulaukė ypač daug paraiškų „Inovatyvaus produkto 2016“ kategorijoje. Konkursui pateiktos paraiškos šiemet nustebino įvairove – konkursas sulaukia vis daugiau susidomėjimo ne tik iš technologinių įmonių, tačiau ir iš paslaugų sektoriaus ar net švietimo įstaigų. Džiugina tai, kad „Inovatyvaus produkto“ kategorijoje sulaukiame ir nemažai ne tik produkto, tačiau ir inovatyvių paslaugų paraiškų. Taip pat, kad inovatyviomis įmonėmis pretenduoja tapti ne tik aukštųjų technologijų, tačiau ir tradicinės pramonės sektorių įmonės.

 

Vertinimo komisija 2016 metų nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas“ nugalėtojais pripažino:

 

„Inovatyvios įmonės“ kategorijoje:

  • UAB „Aedilis“, inžinerinių sprendimų įmonė, veikianti energetikos sektoriuje ir kurianti išmanias automatinio valdymo sistemas leidžiančias pramonės ir infrastruktūros įmonėms su minimaliomis išlaidomis skaitmenizuoti ir automatizuoti procesus.

 

  • AB “ Volfas Engelman“ – alaus darykla, kurianti ir puoselėjanti atsakingą alaus vartojimo kultūrą, paremtą pozityviu ir atviru bendravimu. Įmonė ne tik kasmet sukuria daug naujų produktų, investuoja į tyrimus, tačiau ir pasižymi kaip labai kūrybiškas prekės ženklas, galintis stebinti tiek turiniu tiek ir forma.

 

„Inovatyvaus produkto“ kategorijoje:

  • UAB „Deeper“ produktas „Deeper PRO+“ išmanusis sonaras turintis integruotą didelio tikslumo GPS modulį, kuris suteikia galimybę savarankiškai sukurti vandens telkinio batimetrinį žemėlapį žvejojant, tiek iš valties, tiek ir nuo kranto. Ši funkcija Deeper PRO+ paverčia vieninteliu užmetamu sonaru, suteikiančiu galimybę detaliai ištyrinėti žuvingas vietas, kas anksčiau buvo prieinama tik brangią įrangą turinčiuose laivuose.

 

  • UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ produktas „VTM.iQ“ – tai Lietuvoje sukurta inovatyvi klientų aptarnavimo koncepcija, iš esmės keičianti požiūrį į finansines paslaugas. „VTM.iQ“ – tai banko skyrius, aptarnaujantis klientus be banko darbuotojų.

 

Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti Inovacijų prizo statulėlėmis, sertifikatais, bei įgys teisę naudoti Inovacijų prizo logotipą apdovanoto produkto ar įmonės rinkodaros tikslams.

 

Konkursą globoja Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-10-17 10:53

Partneriai

Enterprice Europe Network
European Space Agency
European Movement Lithuania
Lietuvos Pramoninkų Konfederacija
Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Žinių ekonomikos forumas
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra