INNOVASPA 4 HEALTH


INNOVASPA 4 HEALTH

Inovatyvūs sveikatingumo sprendimai terminių SPA regionams

Pagrindinis projekto tikslas – gerinti žinių perdavimą ir prieigą prie atvirų inovacijų tarp trigubos spiralės partnerių prevencinės sveikatos apsaugos ir terminių šaltinių srityje siekiant paskatinti naujų sveikai gyvensenai skirtų inovatyvių produktų kūrimą ir diegimą rinkoje.

 

Projektas analizuos aštuonias skirtingų projekte dalyvaujančių partnerių atstovaujamų regionų struktūrinės paramos priemones ir per mokomuosius vizitus bei gerosios patirties dalijimąsi sieks atrasti būdų, kaip patobulinti šių priemonių reglamentavimą.

 

Planuojama, kad projekto rezultatai sudarys: 8 ES struktūrinių priemonių patobulinimą, ne mažiaus kaip 16 gerosios praktikos taikymo pavyzdžių, 16 sveikatingumo per terminius vandenis srityje dirbančių asmenų įgys naujų su inovacijų diegimu susijusių kompetencijų, ne mažiau kaip 50 suinteresuotų šalių atstovų bus supažindinti su įgyvendinamais pakeitimais, visoje Europoje šia tema bus išplatinta ne mažiau kaip 20 straipsnių.

 

Pagrindinis projekto partneris: Thermauvergne asociacija (FR).

 

Projekto partneriai: Debreceno universitetas (HU), Baltijos jūros regiono ekspertų klasteris (LV), Varmijos ir Mazurijos regioninės plėtros agentūra JSC Olštyne (PL), Regioninės plėtros agentūros centras (RO), VšĮ Lietuvos inovacijų centras (LT), Porto universiteto medicinos fakultetas (PT), Savinjska regiono plėtros agentūra (SI).

 

Projekto internetinis puslapis: https://www.interregeurope.eu/innovaspa/.

 

Projekto trukmė: 2018 m. birželio 1 d.-2022 m. lapkričio 30 d. (54 mėnesiai).

 

Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo programą Interreg Europe, didžiąją dalį lėšų skiriant iš Europos regioninės plėtros fondo. Visas projekto biudžetas – 1,4181 mln. EUR.

 

Kontaktinis asmuo: Ingrida Tinfavičienė, projekto koordinatorė, tel. +370 523 56116, el.p. i.tinfaviciene@lic.lt.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-02-12 10:15

Partneriai

Enterprice Europe Network
European Space Agency
European Movement Lithuania
Lietuvos Pramoninkų Konfederacija
Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Žinių ekonomikos forumas
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra