PASSPARTOOL


PASSPARTOOL

Priemonės „minkštosioms“ inovacijom vertinti ir tobulinti

Projekto tikslas – pagerinti viešosios politikos formuotojų gebėjimą kurti veiksmingą politiką, palaikančią neformalius ir atvirus inovacijų procesus regioniniu lygmeniu, daugiausiai dėmesio skiriant socialinėms bei ne MTEP inovacijoms.

Tikimasi, kad projektas atneš teigiamų pokyčių ir padės tobulinti partnerių stebėjimo ir vertinimo sistemų gebėjimus, siekiant išmatuoti ir įvertinti inovacijų dinamiką bei išaugusį informuotumą apie „minkštųjų“ inovacijų stebėjimo ir vertinimo priemones ES regionuose.

Siekiant projekto tikslų, tarpregioninio mokymosi metu bus remiamasi vertinga partnerių ir suinteresuotų grupių patirtimi, pabrėžiant jų motyvaciją ir kritinį mąstymą neformaliojo mokymosi veikloje. Taip pat bus susitelkiama į nuodugnią analizę, siekiant pastebėti tikrąsias „minkštųjų“ inovacijų praktikas. Dalyvių požiūris suteiks galimybę išplėsti mokymosi procesą ir užtikrinti platesnį visų poreikių ir sprendimų identifikavimą.

Pagrindinis projekto partneris: Italijos regioninė technologijų ir inovacijų agentūra (IT).

Projekto partneriai: Lietuvos inovacijų centras (LT), Fondas FUNDECYT – Estremadūros technologijų ir mokslo parkas (ES), Šiaurės Nyderlandų aljansas (NL), Groningeno universitetas (NL), Donegalo apskrities tarybos vietos įmonių biuras (IE), Žešuvo regioninės plėtros agentūra (PL), Šiaurės Karelijos regioninė taryba (FI).

Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo programą Interreg Europe, didžiąją dalį lėšų skiriant iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto trukmė: 2019 m. rugpjūčio 1 d.  – 2023 m. sausio 31 d. (42 mėnesiai).

Projekto vertė – 1,55 mln. EUR

Kontaktinis asmuo: Justė Rakštytė-Hoimian, projekto koordinatorė, tel. +370 694 39886, el. p. j.rakstyte@lic.lt.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-03-13 14:02

Partneriai

Enterprice Europe Network
European Space Agency
European Movement Lithuania
Lietuvos Pramoninkų Konfederacija
Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Žinių ekonomikos forumas
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra