START EASY


START EASY

Išmaniosios priemonės greitai ir lengvai verslo pradžiai Europoje

Projekto tikslas – tobulinti politikos formavimą bei pristatyti išmaniąsias priemones, leidžiančias kurti palankią aplinką verslo pradžiai bei skatinti startuolių atsiradimą ir konkurencingumą Europoje.

Naujo verslo pradžioje dažnai susiduriama su veiksniais, apsunkinančiais sėkmingą veiklos pradžią. Vienas tokių – sudėtingas ir brangus procesas, susijęs su verslo kūrimą reglamentuojančiais teisės aktais. Taip pat nepakankamas viešojo sektoriaus institucijų reagavimas į naujų įmonių poreikius bei joms kylančias problemas. Ieškodami būdų šiems iššūkiams įveikti, projekto partneriai dalinsis bei integruos gerąsias praktikas, keisis patirtimi ir kurs bendras strategijas, pritaikomas savo valstybėse.

Projektas vienija šalis, regionus ar miestus, garsėjančius išskirtiniais verslumo rodikliais ir (arba) draugiška verslui aplinka bei strategijomis, orientuotomis į tokios aplinkos skatinimą. Taip pat įtraukiami ir mažiau pažengę regionai, siekiant įvairiapusiškumo bei kiekvieno regiono poreikius atliepiančių rezultatų.

Pagrindinis projekto partneris: Katalonijos vyriausybė (ES)

Projekto partneriai: Bolonijos miestas (IT), Lietuvos inovacijų centras (LT),  Liublino mokslo ir technologijų parkas (PL), Rytų Flandrijos ekonomikos taryba (BE), Mazovijos plėtros agentūra (PL), Įmonių generalinis direktoratas (FR), Latvijos Respublikos ekonomikos ministerija (LV).

Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo programą Interreg Europe, didžiąją dalį lėšų skiriant iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto trukmė: 2019 m. rugpjūčio 1 d.  – 2023 m. sausio 31 d. (42 mėnesiai).

Projekto vertė – 1,59 mln. EUR

Kontaktinis asmuo: Tautvydas Pipiras, projekto koordinatorius, tel. +370 662 98400, el. p. t.pipiras@lic.lt.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-03-13 14:00

Partneriai

Enterprice Europe Network
European Space Agency
European Movement Lithuania
Lietuvos Pramoninkų Konfederacija
Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Žinių ekonomikos forumas
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra